Chiromeisjes Lennik ziet u zitten!

Hier bij Chiromeisjes Lennik ligt het thema ‘psychische problemen bij jongeren’ nauw aan het hart. Voor het project ‘ik zie u zitten’ hebben wij gekozen voor een iets grotere stoel. Dit is bewust gekozen. In onze jeugdwerking sta je er nooit alleen voor. Iedereen die een rol kan spelen in jouw leven heeft bij ons een plaats op die bank. Een persoon die kampt met psychische problemen moet hard aan zichzelf werken om zich terug gelukkig te kunnen voelen. De bank stelt ‘de weg’ voor die je doormaakt.  Iedereen maakt deel uit van het proces dat je doormaakt. Doorheen de weg die je aflegt, kan je alle steun gebruiken, op eender welke manier. Dit stellen wij voor door de spreekwoorden die te lezen zijn op de weg. Als er iemand kampt met psychische problemen, pestgedrag of zich niet goed voelt in zijn/haar vel, proberen wij er als leiding te zijn voor hen. Wij bieden een luisterend oor dat ze nodig hebben. We geven iemand een hart onder de riem, een schouderklopje om ze te steunen , een duwtje in de rug in de juiste richting. Wij reiken iemand de hand toe om te helpen. ‘Wij’ wilt niet alleen zeggen ‘de leidingsploeg’ maar iedereen die iets te maken heeft in die rollercoaster die sommigen mensen doormaken. Vrienden worden al snel familie en om deze problemen op te lossen, heb je je familie meer dan hard nodig. Dit hebben wij proberen voor te stellen door de poten van de bank elk een verschillende kleur te geven. Dit zijn de kleuren van elke groepsafdeling namelijk paars (bank zelf), geel, groen, rood, blauw en oranje.
Iedereen heeft wel eens in de knoop gelegen met zichzelf. Wij willen dan ook graag die knoop SAMEN loskrijgen en laten zien dat het oké is om hulp en steun te vragen. Eeuwige vriendschap, steun en vertrouwen is uiteindelijk waar de Chiro voor staat. Dit proberen wij dan ook mee te geven aan onze leden.